لطف مردم وظیفه قهرمان را بیشتر می کند

غریب شی: با نشان طلای جهانی امارات، طلسم سکوی نخست را می شکنم

 

ملی پوش پارا وزنه برداری کشورمان از اهداف خود برای رقابت های جهانی امارات و پارالمپیک ۲۰۲۰ گفت.

علی اکبر غریب شی ملی پوش پاراوزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: رقابت های قهرمانی قزاقستان از نظر فنی و داوری در سطح بالایی برگزار شد و تمام تلاشم این بود که مدال طلا را کسب کنم اما متاسفانه نایب قهرمان شدم.

وی ادامه داد: اردوهای تیم ملی مجدد آغاز شده است و ما روزانه دو نوبت تمرین داریم که همین موضوع باعث افزایش آمادگی ملی پوشان می شود و من می توانم یک گام به هدفم که کسب مدال طلا در جهانی امارات و پارالمپیک ۲۰۲۰ است نزدیکتر شوم و در این مسابقات با ایستادن روی سکو نخست پرچم کشورم را به اهتزاز در آورم.

دارنده مدال نقره جهان در دسته ۱۰۷ کیلوگرم افزود: در فاصله بین اردوها کادر فنی برنامه تمرینی را به ملی پوشان داده است تا بر همان اساس روند تمرینات وزنه و بدنسازی ادامه داشته باشد و من هم روند تمریناتم را ادامه می دهم تا از هدفم دور نشوم.

غریب شی عنوان کرد: در مسابقات جهانی قزاقستان و دیگر رویدادهایی که حضور داشتم نماینده ای از کشور مغولستان حریف اصلی من بوده که تمام تلاشم را به کار می گیرم که از این وزنه بردار هم در مسابقات پیش رو عبور کنم و مدال طلا را بدست آورم.

وی در ادامه اظهار داشت: در تمام مسابقات با هدف کسب مدال طلا شرکت می کنم و اگر غیر از این باشد در رویدادی شرکت نخواهم کرد. امیدوارم در جهانی امارات طلسم مدال طلا شکسته شود و بتوانم روی سکو نخست قرار بگیرم.

غریب شی بیان کرد: با توجه به موفقیت هایی که کسب کردم شناخت همشهری ها و اطرافیانم از من و توانایی های افراد دارای معلولیت بیشتر شده است و این موضوع وظیفه ام را به عنوان یک قهرمان سنگین تر می کند تا با موفقیت در مسابقات مختلف بتوانم به خوبی پاسخ لطف مردم کشورم را بدهم.

ملی پوش پارا وزنه برداری در پایان گفت: بعد از رقابت های جهانی قزاقستان افراد مختلفی به من مراجعه کردند و خواستند با پارا وزنه برداری و دیگر رشته های ورزشی جانبازان و معلولین آشنا شوند و من هم آنها را راهنمایی کردم و این باعث می شود که من امیدوارتر به فعالیتم ادامه دهم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *