رئیس سازمان بسیج ورزشکاران:

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در برگزاری کمک های مومنانه رکورددار است

دکتر میرجلیلی گفت: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برگزاری رزمایش کمک های مومنانه رکورددار است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دکتر میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در مراسم کمک های مومنانه فدراسیون بیان کرد: این فدراسیون رکورددار برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است و امروز در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، هفتمین مرحله رزمایش را برگزار کرد.

وی ادامه داد: با تدابیر دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در ۳۱ فدراسیون موفق به برپایی رزمایش کمک های مومنانه در حوزه ورزش شدیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران افزود: سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور رشادت های دلیر مردانی است که از خاک کشورمان دفاع کردند. مردم عزیز ما در خرمشهر مقاومت کردند و با زمین گیر کردن دشمن، مطابق با فرمایش امام خمینی (ره)، خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی عنوان کرد: مقارن شدن هفته ترویج فرهنگ پهلوانی با آزادسازی خرمشهر این پیام را دارد که جامعه ورزش تا آخر پای عهد خود با حضرت علی (ع) هست. پنج هزار شهید ورزشکار در کشور افتخار بزرگی است. امیدوارم جامعه ورزش فرهنگ، اخلاق و اخلاص امیر المومنین را همچنان سرلوحه خود قرار دهد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در پایان گفت: از فدراسیون برای برپایی رزمایش و از مسئولین ورزشی کشور به دلیل حضور در این مراسم تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *