رئیس سازمان بسیج ورزشکاران؛

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پرچمدار برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است

سرهنگ میرجلیلی گفت: در میان فدراسیون های ورزشی، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پرچمدار برگزاری رزمایش کمک های مومنانه است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین سرهنگ میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در مراسم کمک های مومنانه فدراسیون بیان کرد: اعیاد ماه مبارک شبعان را تبریک و تهنیت عرض می کنم. از رئیس فدراسیون و همکارانشان برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برگزاری رزمایش کمک های مومنانه  تشکر و قدردانی می نمایم.

وی ادامه داد: برگزاری رزمایش کمک های مومنانه نماد اخلاص، همدلی و همراهی است. روزی نیاز بود تا رزمندگان و بسیجیان ما در مناطق عملیاتی برای حفظ و امنیت کشور حاضر شوند و امروز که ویروس کرونا باعث آسیب به برخی از خانواده ها شده، بسیجیان جامعه ورزش همگام با دیگر اقشار کشور با وحدت و همدلی به یاری مردم شتافتند.

سرهنگ میرجلیلی افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ورزشکاران فرمودند در اوج قهرمانی، متواضع، متدین، انقلابی پیشرو و خانواده دوست باشید و امروز قهرمانان ما با حضور در رزمایش کمک های مومنانه ثابت کردند که فرمایش رهبر معظم انقلاب محقق شده است.

وی عنوان کرد: تاکنون ۴۰ فدراسیون ما رزمایش کمک های مومنانه را برگزار کردند اما فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در این زمینه پرچمدار بوده است که هشتمین مرحله را امروز برگزار کرد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در پایان گفت: جامعه ورزش منش پهلوانی و روحیه جوانمردی دارد که از خصایل حضرت علی (ع) است و ورزشکاران ما با پیروی از امیرالمومنین (ع) در کمک و یاری به مردم کشورمان پیشگام هستند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *