فرصت همکاری داوطلبی برای معلمان ورزش با کمیته ملی پارالمپیک

کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد با همکاری فدراسیون ورزش دانش آموزی نسبت به اجرای برنامه بین المللی “من می توانم” اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد با همکاری فدراسیون ورزش دانش آموزی نسبت به اجرای برنامه بین المللی “من می توانم” اقدام نماید.

 “من می توانم” یک برنامه آموزشی جهانی است که به منظور گسترش ارزش ها و چشم انداز جنبش پارالمپیک میان جوانان طراحی شده و هدف از آن تغییر نگرش این قشر نسبت به توانایی های افراد دارای معلولیت و آشنایی با ورزش های پارالمپیکی است.

به همین منظور کمیته ملی پارالمپیک در نظر دارد تا با همکاری معلمان تربیت بدنی سراسر کشور و همزمان با مسابقات ورزش دانش آموزی درشهرهای رامسر، شهرکرد و اصفهان، این برنامه آموزشی را اجرا نماید.

کلیه معلمان تربیت بدنی از سراسر کشور با شرایط؛ استخدام رسمی یا پیمانی وزارت آموزش و پرورش، قرار داشتن در دامنه سنی ۳۰ الی ۴۰ سال، آشنایی با زبان انگلیسی سطح  (Intermediate)، دارای توانایی انجام کار فشرده و آشنا با ورزش معلولین می توانند با مراجعه به این لینک، ثبت نام نموده و پس از انتخاب شدن، در این طرح مشارکت نمایند.

فرم ثبت نام در این برنامه تا ۲۲ تیر ماه سال جاری در وب سایت کمیته ملی پارالمپیک فعال است و پس از پایان مهلت مورد نظر، ۲۴ نفر از معلمان انتخاب شده و پس از گذراندن دوره آموزشی در تهران، به مدت یک هفته به عنوان مربی برای ارائه مباحث مورد نظر در سه شهر یاده شده که محل برگزاری مسابقات نیز هست، حضور می یابند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *