از سوی سازمان جهانی پاراوالیبال؛

فیروزی به عنوان ناظرداوری و نویدی به عنوان داور به مسابقات جهانی هلند دعوت شدند

سازمان جهانی پاراوالیبال از ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی برای حضور در مسابقات جهانی والیبال نشسته که به میزبانی هلند برگزار می شود، دعوت بعمل آورد.

ابراهیم فیروزی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: مسابقات جهانی والیبال نشسته تیرماه سال جاری در دو گروه بانوان و آقایان برگزار می شود و از این رو سازمان جهانی از بنده و آقای نویدی برای حضور در این مسابقات دعوت کرد.

وی افزود: آقای مهدی نویدی به عنوان داور و من به عنوان ناظر داوری در این رویداد حضور داریم و در مجموع ۲۴ داور قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند که به نسبت تعداد کمی است و به علت محدودیت های اعمال شده از سوی سازمان جهانی و میزبان این نفرات انتخاب شده اند.

رئیس کمیته داوران بخش آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی خاطر نشان کرد:  در حاشیه برگزاری رقابت های جهانی، نشست کمیته داوارن سازمان جهانی نیز با حضور هشت عضو آن برگزار می شود که من نیز به عنوان یکی از اعضای این کمیته در آن شرکت می کنم و قرار هست گزارش عملکرد این کمیته طی دوسال گذشته ارائه شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر ۵ داور بین المللی فعال از کشورمان در رشته والیبال نشسته داریم و پیش از این هم ۴ داور دیگر در سطح بین المللی داشتیم که بازنشسته شده اند و امیدواریم شرایط برای افزوده شدن بر تعداد داوران دارای درجه بین المللی، فراهم شود.

تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان ایران نیز در مسابقات جهانی حضور دارند و ۲۱ تیر ماه برای شرکت در این مسابقات عازم هلند می شوند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *