با دعوت سازمان جهانی پاراوالیبال؛

فیروزی و نویدی در رقابت های قهرمانی جهان هلند حضور می یابند

ابراهیم فیروزی به عنوان ناظر داوری و مهدی نویدی به عنوان داور بین المللی به مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان در هلند دعوت شدند.

مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸ تیرماه سال جاری با حضور ۳۲ تیم در دو گروه مردان و زنان (هر گروه ۱۶ تیم) به میزبانی هلند برگزار می شود.

سازمان جهانی پاراوالیبال از ابراهیم فیروزی به عنوان ناظر داوری و مهدی نویدی به عنوان داور برای قضاوت در این رقابت ها دعوت کرده است.

فیروزی که مسئولیت کمیته داوران آسیا و اقیانوسیه را نیز بر عهده دارد، درباره این دعوت نامه ها گفت: قرار بود این رقابت ها با حضور ۳۴ داور بین المللی برگزار شود که برای صرفه جویی در هزینه این تعداد را به ۲۴ داور کاهش دادند. من ابتدا برای داوری دعوت شدم اما بعدا مسئولیت ناظر داوری به من واگذار کردند و مهدی نویدی را برای داوری دعوت کردند که برایش در نخستین تجربه جهانی آرزوی موفقیت می کنم.

وی با بیان اینکه سازمان جهانی پاراوالیبال روی سیستم والیبال نشسته ایران حساب باز می کنند، افزود: من مسئولیت کمیته آسیا و اقیانوسیه را بر عهده دارم و علاوه بر ناظر داوری در رقابت های جهانی، باید برای نشست کمیته جهانی داوران این سازمان به هلند می رفتم.

فیروزی در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با مسابقات والیبال نشسته قهرمانی مردان و زنان جهان، مسابقات والیبال قهرمانی جوانان اروپا نیز در کشور هلند برگزار خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *