قهوه بن‌مانو از لیگ‌های ورزشی جانبازان و معلولین حمایت می‌کند

 

جلسه اسبقیان با مدیرعامل مجموعه قهوه بن‌مانو امروز چهارشنبه هفتم آبان ماه در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، طی جلسه‌ای که امروز بعدازظهر با حضور رئیس، سرپرست نایب رئیس، دبیر، مشاور اقتصادی و سرپرست خزانه‌داری، سرپرست مدیریت ورزشی و رئیس کمیته روابط عمومی فدراسیون و مسوولین قهوه بن‌مانو برگزار شد، قراداد همکاری دو طرف، به امضای سیدمحمدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون و حامد موثق مدیرعامل شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) رسید.
مدیرعامل قهوه بن‌مانو با اشاره به علاقمندی این مجموعه برای کمک به جانبازان و معلولین گفت: ما برای پیشرفت مجموعه کاری خودمان از سال‌های گذشته تلاش کرده‌ایم و در این مسیر از مشارکت‌های اجتماعی نیز غافل نبوده‌ایم. ما معتقدیم این همکاری برای هر دو طرف ارزشمند خواهد بود. ورزش برای جانبازان و معلولین یکی از ابزارهای امید به زندگی است و خوشحالیم که می‌توانیم سهمی در این حوزه داشته باشیم.
در این نشست، دکتر اسبقیان با تبریک آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) عنوان کرد: خدمت و کار برای جانبازان و معلولین ارزش معنوی دارد، ویژگی‌ها و شرایطی که ورزشکاران ما دارند و افتخاراتی که در طول ۴۰ سال گذشته کسب کرده‌اند این فدراسیون را متمایز کرده و همیشه مورد تفقد و حمایت رهبر معظم انقلاب نیز قرار داده است. من هم این فدراسیون را به همین دلیل برای خدمت انتخاب کردم و این تفاهم‌نامه هم در درجه نخست با همین هدف در این ایام مبارک منعقد شد و امیدوارم که همکاری ما استمرار داشته باشد.
بر اساس این تفاهم نامه، مجموعـه قهوه بن مانو از لیگ‌های ورزشی جانبـازان و معلولیـن حمایت می‌کند.

عکس: رضا جوشقانی

  

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *