مجمع عمومی سالیانه هیئت استان خراسان جنوبی برگزار شد/ دیدار نایب رئیس فدراسیون با استاندار

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ مجمع عمومی سالیانه هیئت استان خراسان جنوبی با ریاست نیکخو نایب رئیس فدراسیون و با حضور کشاورز نوری معاونت امور استانها، قطبی معاون اداره کل ورزش و جوانان، رئیس هئیت و روسای هیئت های شهرستانی و دیگر اعضای مجمع روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه در محل اداره کل استان برگزار شد.

در ابتدا مجمع، شریعتی فر رئیس هیئت از فعالیت های ورزشی در حوزه قهرمانی و همگانی، آموزش، فعالیت هفته پارالمپیک، اهداف و تقویم ورزشی و همچنین ظرفیت های استان گزارشی به مجمع ارائه کرد که مورد تایید اعضا قرار گرفت.

در پایان دکتر نیکخو نایب رئیس فدراسیون از مدیر کل، رئیس هیئت استان و روسای هیئت های شهرستان تشکر و قدردانی و در خصوص ساخت تجهیزات ورزشی و استفاده رایگان از مجموعه ورزشی استان برای افراد دارای معلولیت تاکید کردند .

دیدار دکتر نیکخو نایب رئیس فدراسیون با معتمدیان استاندار خراسان جنوبی

معتمدیان در این دیدار ضمن تقدیر از دست اندکاران و حامیان ورزش جانبازان و معلولین استان گفت: ما در مجموعه استانداری تلاش می کنیم زیرساخت های ورزشی در استان را افزایش دهیم.همچنین سالن ورزشی برای برگزاری مسابقات، همایش های ورزشی و کسب میزبانی رویدادهای کشوری و بین المللی در بیرجند راه اندازی کنیم و از ظرفیت های بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساخت ها و فضا های ورزشی استفاده نماییم.

نیکخو از نگاه و توجه استاندار خراسان جنوبی به مباحث ورزشی ورزشکاران جانباز و معلول تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما در مجموعه فدراسیون برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین ورزشکاران جامعه تلاش می کنیم تا در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ موفقیت های ورزشکاران افزایش چشم گیری داشته باشد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *