تشکر رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از جمهوری اسلامی ایران؛

مجید راشد: روز جهانی معلولان را به به ورزشکاران پارالمپیکی ایران تبریک می گویم

مجید راشد دبیر کل کمیته پارالمپیک آسیا درباره سطح مسابقات پارا آسیایی جوانان گفت: از دولت بحرین جهت برگزاری مسابقات پارا آسیایی جوانان تشکر می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، ماجد راشد دبیر کل کمیته پارالمپیک آسیا درباره سطح مسابقات پارا آسیایی جوانان گفت: از دولت بحرین جهت برگزاری مسابقات پارا آسیایی جوانان تشکر می‌کنم. از زمانی که این مسابقات آغاز شده، همه چیز طبق برنامه بوده و سطح مسابقات، کیفیت مطلوبی داشته است. مهم این است که ورزشکارانی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، در آینده بتوانند در سطح بالاتری قرار بگیرند.

او در مورد ورزشکاران ایران که در این مسابقات شرکت کردند، تصریح کرد: تیم ایران، یکی از تیم‌های خوب است که در حال حاضر سرمایه گذاری خوبی روی جوانان کرده است. ایران نه در تنها در بزرگسال، بلکه در رده جوانان هم در حال فعالیت است و ان شاالله با وجود جوانانی که در این مسابقات هستند، بتواند در مسابقات پارالمپیک، شرکت کند.

راشد در خصوص بحرین که میزبان این دوره از مسابقات بود، گفت: مشکلاتی از قبیل مسافت هتل وجود دارد. در بحرین مسافران زیادی حضور دارند و مشکلاتی وجود دارد. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که این مسابقات، به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

او در پایان اظهار کرد: روز معلول را به همه ورزشکاران ایرانی تبریک می‌گویم. از جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم. امیدوارم در مسابقات پیش رو، معلولین ایران عملکرد خوبی داشته باشند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *