در جلسه شورای مدیران فدراسیون مطرح شد:

محدودیت در برگزاری جلسات با حداقل زمان/ لزوم توجه هیئت های استانی به پروتکل های بهداشتی

 در جلسه امروز شورای مدیران فدراسیون به اهمیت همکاری اجتماعی و رعایت کامل دستورات ستاد مبارزه با کرونا بیش از گذشته تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نشست شورای مدیران امروز دوشنبه ۱۲ آبان، با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیر، بازرس و مدیران فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان ضمن تبریک ولادت مبارک حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، پیشنهاد نمایش ویدئوی کوتاهی در خصوص نحوه انتقال بیماری کرونا و پیشگیری را داد.

رئیس فدراسیون در ادامه تاکید کرد: با توجه به موج جدید شیوع ویروس، شدت آن و محدودیت ها در جامعه، از این پس علاوه بر ادامه روال دورکاری هماهنگ با دستورات دولت، جلسات و تجمعات اداری فدراسیون می بایست با رعایت حداقلی نفرات و در زمان کوتاه صورت بگیرد.

وی افزود: در استان ها نیز، مسوولین هیئت های ورزشی در برگزاری برنامه ها ضمن رعایت قوانین می بایست بر اجرای کامل پروتکل های بهداشتی نظارت داشته باشند و علاوه بر استفاده از ماسک به رعایت فاصله گذاری فیزیکی، حضور حداقلی نفرات در جلسات و زمان های کوتاه، توجه کنند.

در بخش دیگر جلسه، نصیری سرپرست نایب رئیس فدراسیون با اشاره به برنامه های این بخش، از استقبال بانوان از کلاس های مجازی خبر داد. همچنین کشاورز ترک، رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون ضمن ارائه گزارش نحوه برگزاری دوره ها، برنامه های آتی وبینارها را تشریح کرد. در ادامه، گلشنی مدیریت ورزشی فدراسیون، از نحوه نظارت بر تمرینات ورزشکاران و پیگیری صورت گرفته در این مورد گزارشی ارائه داد و ابراهیمی رئیس کمیته روابط عمومی با تاکید بر لزوم توجه به گرامیداشت پارالمپیک به فعالیت های انجام شده در این هفته و در حوزه خبر، رسانه و انعکاس برنامه ها اشاره کرد.

در پایان این نشست، حمیدی دبیر فدراسیون با تشکر از فعالیت کمیته های آموزش و روابط عمومی و مدیریت ورزش در خصوص همکاری شایسته در اجرای برنامه های هفته گرامیداشت پارالمپیک و پیشرو بودن فدراسیون در این مناسبت، بر لزوم برنامه ریزی بیشتر جهت انجام امور فدراسیون در فضای مجازی تاکید کرد.

عکس: رضا جوشقانی

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *