افروز ملی پوش دو و میدانی جانبازان و معلولین:

مدالم را به مقام معظم رهبری، مردم ایران و خانواده‌ام تقدیم می‌کنم/ رکورد پارالمپیک را دوباره خواهم شکست

پرتابگر طلایی ایران در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شکستن رکورد در پارالمپیک پاریس را از اهداف خود دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، سعید افروز بعد از دستیابی به مدال طلای مسابقات پرتاب نیزه کلاس F34 بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت: این مدال برای من خیلی مهم است، چون برای رسیدن به آن خیلی تلاش کردم. اعضای خانواده‌ام و مردم در این مدت خیلی برای من دعا کردند و خیلی خوشحالم با شکستن رکورد جهان و پارالمپیک به مدال طلا رسیدم.

افروز ادامه داد: پارالمپیک بالاترین رویداد ورزشی برای ورزشکاران دارای معلولیت است و بهترین‌های دنیا در آن شرکت می‌کنند. در گروه و کلاس ما هم امروز رکوردار جهان و رکوردار پارالمپیک حضور داشتند و کارم خیلی سخت بود. من برای رسیدن به این آمادگی و رکورد خیلی تلاش کردم و خوشبختانه به هدفم رسیدم.

وی افزود: قبل از اینکه به اینجا بیایم و مدال بگیرم، مردم برای من خیلی دعا کردند و می‌گفتند حتی اگر مدال نگیری هم با حضور در پارالمپیک کار بزرگی کرده‌ای. با این اوصاف اطمینان دارم امروز با موفقیت من مردم خیلی خوشحال شدند و از عملکردم راضی هستند.

پرتابگر نیزه ایران همچنین عنوان کرد: بعد از موفقیت در توکیو خودم را برای درخشش در مسابقات جهانی، بازی‌های پاراآسیایی و بعد پارالمپیک پاریس آماده می کنم. در پاریس بهتر از امروز ظاهر خواهم شد و رکورد پارالمپیک را دوباره می‌شکنم. من از توکیو که برگردم دوباره سخت تمرین می‌کنم، چون برای نتیجه بهتر باید بیشتر تمرین کنم.

افروز بیان کرد: از روزی که تمریناتم را شروع کردم، نگاهی مثبت داشتم و سخت تمرین می‌کردم. اطمینان داشتم اگر سخت تلاش کنم، خدا هم نظر مثبتی به من خواهد داشت و بهترین نتیجه را خواهم گرفت. من برای رسیدن به مدال تمام تلاشم را گذاشتم و در اینجا باید از مسئولان تشکر کنم که من را حمایت کردند. این مدال حاصل کار جمعی است.

وی اظهار داشت: وظیفه من فقط تمرین است و نتیجه با خداست. می دانستم خدا بخواهد نتیجه خواهم گرفت و کسی نمی‌تواند دخالت کند. من فقط از خدا کمک می‌خواستم و از او مدد می‌گرفتم و اطمینان داشتم او بهترین‌ها را برای من می‌خواهد.

ملی پوش دو و میدانی در پایان گفت: مدالم را با تمام وجود به مقام معظم رهبری، مردم کشورم، خانواده‌ام و مربیانم تقدیم می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *