ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

مدالم را به مقام معظم رهبری و مردم کشورم تقدیم می‌کنم

دارنده مدال طلا وزنه‌برداری پارالمپیک توکیو با تقدیم مدالش به مقام معظم رهبری گفت: برای این مدال سختی‌های زیادی کشیدم و خوشحالم که نخستین مدال طلا کاروان ایران را کسب کردم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولن، روح‌اله رستمی بعد از کسب مدال وزنه‌برداری دسته منهای ۸۰کیلوگرم  پارالمپیک توکیو اظهار داشت: خوشحالم از اینکه نخستین مدال طلا کاروان ایران به نام من ثبت شد. برای کسب این مدال در چند سال گذشته زحمات زیادی کشیدم و حتی در شرایط سخت کرونایی تمریناتم را رها نکردم. بالاخره جواب این زحمات را گرفتم. بابت این اتفاق خدا را شاکر هستم.

وی با بیان اینکه کمیته ملی پارالمپیک و کارشناسان برای من شانس مدال طلا قائل شده بودند گفت: همه توقع طلا داشتند و خوشحالم که جواب اعتماد آنان را دادم.

رستمی که در شکست رکورد این دسته در پارالمپیک ناموفق بود در این زمینه گفت: بعد از حرکت سوم در حالی که مدال طلای من قطعی بود تصمیم گرفتم به رکورد پارالمپیک حمله کنم اما فاصله بین حرکت آخر و رکوردم کم بود و نفس‌گیری به‌درستی انجام نشد. یکی دیگر از دلایل عدم موفقیت در ثبت رکورد آسیب‌دیدگی کتفم بود.

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در زمینه برنامه خود برای آینده گفت: فعلاً به استراحت می‌پردازم و به آینده فکر نکردم.

قهرمان جهان در دسته منهای ۸۰ کیلوگرم در پایان گفت: مدالم را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم شریف ایران تقدیم می‌کنم. همچنین این مدال را باید به شهید مدافع حرم حسن عبدالله زاده و خانواده‌ام تقدیم کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *