ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

مدالی که در پارالمپیک کسب کردم را مدیون دعای رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزم هستم

پورمیرزایی دارنده مدال نقره پارالمپیک ۲۰۲۰توکیو دیدار با رهبرمعظم انقلاب را معنوی و انگیزه بخش توصیف کرد و گفت: کسب عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها را مدیون دعای خیر رهبر عظیم الشان انقلاب و مردم عزیز کشورم می دانم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، منصور پورمیرزایی ملی پوش وزنه برداری بیان کرد: دیدار با مقام معظم رهبری برای من از مدالی که در توکیو کسب کردم بسیار ارزشمند تر است و بسیار خوشحال هستم که توانستم با فتح یکی از سکوهای بازی های پارالمپیک توکیو قلب رهبرم را شاد کنم و باعث خشنودی ایشان و مردم عزیز کشورم شوم.

نایب قهرمان پارالمپیک درادامه اثرات معنوی دیدار با رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار داد و گفت: با این ملاقات صمیمانه، با انرژی مضاعف و امیدوارانه تلاش خواهم کرد تا در رویدادهای بعدی برای میهنم افتخارآفرین باشم .

پورمیرزایی همچنین سخنان رهبر انقلاب را از سر دلسوزی، حکیمانه و پدرانه توصیف کرد و افزود : ایشان با صبری وصف ناپذیر درخواست های ورزشکاران را شنیدند و توصیه های مدبرانه ی ایشان بر عمق جان ما نشست .

ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان گفت: رهبرمعظم انقلاب تلاش های ورزشکاران جانباز و معلول را قابل تقدیر دانستند و در ادامه رفع نیازهای ما، برابری حقوق با ورزشکاران المپیکی را مورد تاکید قرار دادند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *