هم‌زمان با هفتمین روز درگذشت سیامند رحمان؛

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و روسای فدراسیون جودو، پرورش اندام به دکتر صمیمی تسلیت گفتند

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها و روسای فدراسیون جودو، پرورش اندام و بدنسازی درگذشت سیامند رحمان را به دکتر صمیمی تسلیت گفتند.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، هم‌زمان با هفتمین روز از درگذشت سیامند رحمان، قوی‌ترین مرد دارای معلولیت جهان و ملی‌پوش پارا وزنه‌برداری کشورمان، سیدمحمدشروین اسبقیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها، آرش میراسماعیلی و ناصر پور‌علی‌فرد روسای فدراسیون‌های جودو و پرورش اندام طی پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت مرحوم سیامند رحمان را به دکتر صمیمی تسلیت گفتند.

متن پیام سیدمحمد شروین اسبقیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها:

“درگذشت جهان پهلوان آقای سیامند رحمان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند. ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست. این ماتم جانگداز را به جنابعالی و به ویژه جامعه ورزش کشور و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل از خداوند متعال مسئلت می نمایم.”

متن پیام آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو:

“خبر شوکه‌کننده درگذشت قهرمان جوان و با اخلاق وزنه‌برداری ایران، سیامند رحمان، تمام جامعه ورزش را در غم و اندوهی بزرگ فرو برد.

باعث تاسف است که ورزش ایران در آخرین روزهای سال ۱۳۹۸ و در حالی که تا بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ فرصت زیادی باقی نمانده است، یکی از درخشان‌ترین و بااخلاق‌ترین استعدادهای خود را که موفق به کسب چندین مدال رنگارنگ و ارزشمند در کارنامه افتخارات خود، شده بود از دست داد، هرچند امیدواریم منش پهلوانی و روش قهرمانی او با رویش ورزشکاران ادامه پیدا کند، یاد این ورزشکار تکرار نشدنی، همیشه در خاطرمان جاودانه خواهد ماند.

بنده به نوبه خود، این اتفاق تلخ و غم انگیز را به خانواده محترم رحمان، جامعه ورزش و دوستان این ورزشکار، فدراسیون جانبازان و معلولین تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال، برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای خانواده داغدار و سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارم.”

متن پیام ناصر پورعلی‌فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام:

” درگذشت ناباورانه قویترین مرد جهان، اسوه اخلاق و ادب، پهلوان سیامند رحمان را خدمت جامعه بزرگ ورزش و جامعه پر افتخار ورزش های جانبازان و معلولین تسلیت گفته، امیدوارم مرا نیز در غم بزرگ خود شریک بدانید.”

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *