شب گذشته برگزار شد؛

مراسم رونمایی از فیلم مستند “تور برای ماست”

شب گذشته مراسم رونمایی از فیلم مستند “تور برای ماست” در محل سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، شب گذشته مراسم رونمایی از فیلم مستند “تور برای ماست” در محل سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد. در این مراسم روئسا، دبیران و مدیران کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حضور داشتند و مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح با همراهی کارگردان اثر، معاونین و مسئول روابط عمومی نیز شرکت داشت.

همچنین محمد رضا دستیار، سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال با ویلچر که در جریان بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ هدایت تیم ملی را برعهده داشت نیز حضور داشت.

در ابتدای این مراسم، فرهاد طلوع کیان، مدیر روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک ضمن عرض خیر مقدم به حضار در خصوص این فیلم مستند توضیحاتی ارائه داد و پس از نمایش فیلم مستند، مدعوین پوستر اختصاصی این اثر را به رسم یادگار امضا کردند.

این فیلم مستند محصول بنیاد فرهنگی روایت فتح به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر و با همکاری کمیته ملی پارالمپیک تولید شده و روایتگر پیروزی و قهرمانی  تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ است.

عکس: امیررضا استواری

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *