سومین دوره ی رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش: دختران ما پتانسیل و توانایی خود را ثابت کردند

فریبا محمدیان با تمجید از عملکرد بانوان تیراندازی ایران گفت: بانوان ورزش ایران توانایی و پتانسیل بالای خود را نشان دادند.
به جاکارتا فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزار ورزش بعد از قهرمانی و نائب قهرمانی بانوان تیرانداز ایران در پاراآسیایی اندونزی اظهار کرد: فدراسیون، کمیته ملی پارالمپیک، وزارت ورزش و همه هیات های استانی تلاش کردند تا این ورزشکاران با بهترین شرایط راهی جاکارتا شوند.
او افزود: پشتیبانی خوبی انجام شد تا با انگیزه تمام در میابقات شرکت کنند. فینال تیراندازی امروز و البته دیروز واقعا نفس گیر بود. تعداد شرکت کننده ها زیاد است و همه قدرتمند هستند. رقابت ها نزدیک بود اما دختران ایرانی به همان شکلی که شایسته بودند مدال های خوشرنگی کسب کردند.
محمدیان بیان کرد: دختران ما ثابت کردند که پتانسیل بالایی دارند. شما اگر مدال آوری کشورهای صاحب رنک دنیا را نیز تحلیل کنید متوجه می شوید که حمایت و توجه در هر دو بخش آقابان و بانوان است و این حمایت در پارالمپیک ایران کاملا حرفه ای و بدون توجه به مسائل احساسی است.
معاون وزیر ورزش افزود: دخترانی که به جاکارتا اعزام شدند کاملا بر اساس شایستگی فنی بوده و فقط برای کسب تجربه نیامده اند. اکثرشان هم تا پای فینال رسیدند و مدال گرفته اند. اگر هم نگرفتند طبیعی بوده و شرایط یک مسابقه به همین شکل است.
print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *