ملی پوشان اسکی جانبازان و معلولین در دومین اردوی آمادگی

تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین تمرینات خود را در دومین اردوی آمادگی و ماده های آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی دنبال می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، ملی پوشان اسکی کشورمان به سرپرستی عیسی ساوه شمشکی، از ۱۵ بهمن تا ۱۵ اسفند، در اردوی آمادگی حضور دارند.

اردوی آمادگی اسنوبرد

پوریا خلیل تاش، فرهاد الوندی، مهرداد مهدی زاده دهکردی، محمد جزمحمدپور، نسیم حسنوند (تهران)، حسین سولقانی، صدیقه روزبه (البرز) ملی پوشان اسنوبرد جانبازان و معلولین مدعو هستند که زیر نظر سیدمصیب صید به عنوان سرمربی و سید الهه حسینی و مهدی سولقانی مربیان این اردو، در پیست اسکی دیزین به تمرین می پردازند.

اردوی آمادگی آلپاین

سیداحمد جعفری، جواد سولقانی از البرز، غلامرضا پناهی و مریم حاجی لو از زنجان، مریم قاسمی از تهران، ۵ ورزشکاری هستند که در اردوی آمادگی تیم ملی آلپاین تمرینات خود را در پیست اسکی دیزین و به سرمربیگری صادق کلهر و مربیگری امید تیر و آرزو کلهر پیگیری می کنند.

اردوی آمادگی صحرانوردی

ابوالفضل خطیبی از مازندران، امیر سهرابی و پیمان صالحی زنجان، مرجان فیاضی از تهران ملی پوشان صحرانوردی جانباز و معلول دعوت شده به این اردو هستند. احمد کاویان و فرزانه رضاسلطانی به عنوان سرمربی و مربی هدایت این اردو را در پیست امام زاده هاشم بر عهده دارند.

گفتنی است این اردو با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و ارائه تست PCR ملی پوشان در حال برگزاری است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *