نایب رئیس بانوان انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین:

ملی پوشان به دنبال ثبت بهترین نتیجه در آخرین مرحله رکوردگیری هستند

شیعه گفت: بانوان ورزشکار در تلاش هستند تا در آخرین مرحله رکوردگیری، بهترین نتیجه را بدست آورند.

الهه شیعه نایب رئیس بانوان انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: الناز داراییان و هاشمیه متقیان بانوان ملی پوش ما در اردوی متمرکز زیر نظر کادر فنی تمرین می کنند تا در آخرین مرحله رکوردگیری که روز ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود، بهترین عملکرد را داشته باشند.

شیعه افزود: در اردوی متمرکز ورزشکاران با آرامش بیشتری تمرین کنند چرا که کادر فنی تیم ملی روی عملکرد آنها نظارت مستقیم دارد و با شناسایی نقاط ضعف و قوت آنها در اجرا و نحوه انجام تمرینات باعث پیشرفت ملی پوشان می شوند.

نایب رئیس بانوان انجمن عنوان کرد: برای رده جوانان به منظور حضور در بازی‌های پاراآسیایی بحرین، یک دوره رقابت های استعدادیابی پیش بینی شده است که امیدواریم بتوانیم آن را اجرایی کنیم و با برگزاری این رویداد بهترین بانوان ورزشکار را برای تیم ملی جوانان انتخاب و تیم منسجمی را راهی بحرین کنیم.

مربی تیم ملی دوومیدانی در پایان گفت: از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون و انجمن برای برپایی اردوها با رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با حمایت های صورت گرفته ملی پوشان بتوانند نتیجه مطلوبی را در رکوردگیری بدست آورند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *