مدیر ورزشی کمیته ملی پارالمپیک مجارستان:

منتظر دیدار وزنه برداران ایرانی در رقابت های جام جهانی مجارستان هستیم

فرانک سوری، مدیر ورزشی کمیته ملی پارالمپیک مجارستان در بازدید از رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در خصوص فعالیت این رشته در مجارستان گفت: رشته وزنه برداری از رشته های فعال در کمیته پارالمپیک کشور مجارستان است و در حال حاضر ۱۰ وزنه بردار در سطح تیم ملی داریم.

سوری افزود: بهترین نتیجه ای که پارالمپیک اخیر که سال ۲۰۱۶ برگزار شد داشتیم، کسب یک مدال برنز بود و امیدواریم بتوانیم در سالهای آتی به نشان های خوش رنگ تری دست پیدا کنیم.

مدیر ورزشی کمیته ملی پارالمپیک مجارستان خاطر نشان کرد: در بخش وزنه برداری مسابقات مختلفی در طول سال برگزار می شود که مهم ترین آن در فصل زمستان و مشابه مسابقات قهرمانی کشور در ایران است. تلاش می کنیم که هر سال شرایط را بهتر کنیم و با بهره مند بودن از حضور مربیان و ورزشکاران خوبی که داریم برای آینده برنامه ریزی می کنیم.

وی در خصوص مسابقات قهرمانی کشور ایران گفت: کیفیت این مسابقات واقعا قابل تحسین است به خصوص از نظر شرایط برگزاری و استیجی که برای رقابت ها تدارک دیده شده بود.همچنین حضور داوران ملی که در سطح عالی قضاوت می کنند نیز از دیگر نکات مثبت این مسابقات بود.

سوری افزود: سیامند رحمان ورزشکار بی نظیری است که در سطح دنیا حرف اول را می زند و امیدواریم در مسابقات جام جهانی که سال ۲۰۲۱ به میزبانی کشورمان برگزارمی شود شاهد حضور این ورزشکار ارزشمند و نیز سایر ورزشکاران خوب ایرانی باشیم.

فرانک سوری به همراه تیمی از کمیته ملی پارالمپیک مجارستان برای بازدید از مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری و نیز ملاقات با رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران صبح امروز وارد کشور شدند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *