با برگزاری مجمع انتخاباتی؛

منصور کندری به مدت چهار سال رئیس هیئت استان اصفهان شد

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین اصفهان امروز با حضور سرپرست نایب رئیس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این مجمع با ریاست نصیبی و با حضور ابراهیمی رئیس کمیته روابط عمومی، سیدمحمد طباطبائی مدیرکل اداره ورزش و جوانان، مسئولین هیئت، روسای هیئت های شهرستانی، نماینده باشگاه‌های ورزشی، ورزشکاران، مربیان، داوران و سایر اعضای مجمع امروز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه در سالن مجموعه شهید میثمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و منصور کندری از ۱۸ رای مأخوذه با کسب ۱۸ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت استان اصفهان انتخاب شد.

نصیبی سرپرست نایب رئیس فدراسیون در این مجمع بیان کرد: آقاباباگلیان برای تحقق اهداف هیئت زحمات زیادی کشیدند که از او تشکر می کنم. امیدوارم که کندری رئیس جدید هیئت ادامه دهنده راه او باشد و در کنار هم به پیشرفت مجموعه کمک کنند.

وی ادامه داد: این استان هم قهرمانان ارزشی و هم قهرمانان ورزشی دارد. در زمان هشت سال دفاع مقدس قهرمانان بزرگی داشته است و اکنون در ورزش نیز افتخار آفرینان زیادی دارد.

نصیبی افزود: باید برای موفقیت تمام ورزشکاران جانباز و معلول در عرصه جهانی و پارالمپیک توکیو تلاش کنیم. اصفهان در بین هیئت های برتر قرار دارد که نتیجه زحمات مسئولین و ورزشکاران آن است که امیدوارم این روند در سال های آتی نیز ادامه داشته باشد.

وی اظهار داشت: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به امضای رئیس محترم جمهور رسیده است و در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۷ به تمام وزارتخانه ها ابلاغ شده است  که این به معنای قانون می باشد و وظایف دستگاه های اجرایی در این زمینه لازم الاجرا است.

سرپرست نایب رئیس فدراسیون در پایان گفت: مطابق این مصوبه، وزارت ورزش و جوانان، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و درمان، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شورای شهر، سازمان صداوسیما، سازمان بهزیستی و هلال احمر و… وظایفی را بر عهده دارند که با همکاری و هماهنگی می توانند اتفاقات خوبی را در این حوزه رقم بزنند. هیئت و اداره کل ورزش و جوانان استان این مصوبه را پیگیری نمایند تا بتوانیم فضا و امکانات بیشتری را در اختیار ورزشکاران جانباز و معلول قرار دهیم.

سیدمحمد طباطبائی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان عنوان کرد: اصفهان در توسعه زیر ساخت ها و گسترش ورزش این حوزه پیشتاز بوده است و آقابابا گلیان در دو دهه تلاش برای ورزش جانبازان و معلولین توانست اصفهان را به عنوان یکی از قطب های اصلی در این حوزه معرفی کند و از تمام زحمات و تلاش های او قدردانی و تشکر می کنم.

وی ادامه داد: دنیا نگاه ویژه ای به ورزش جانبازان و معلولین دارد و برنامه ریزی های کلانی در این زمینه داشته است. خوشحالم که این استان در رقابت های برون مرزی و جهانی ورزشکار و قهرمان دارد که این افتخار بزرگی است. ورزشکاران ما از قهرمانان پارالمپیکی الگو می گیرند.

طباطبائی افزود: باید فضای هیئت برای حضور ورزشکاران جانباز و معلول فراهم باشد. امروز اداره کل ورزش و جوانان از تمام ظرفیت های خود در راستای رشد و اعتلای ورزش جانبازان و معلولین استفاده می کند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در پایان گفت: امیدوارم رئیس جدید هیئت برنامه های رسیدن به اهداف و سیاست های فدراسیون، کمیته ملی پارالمپیک و اداره ورزش و جوانان را اجرایی و عملیاتی کند.

آقابابا گلیان بیان کرد: خداوند را شاکرم که در این مدت توانستیم سه دوره مسابقات بین المللی با شهرهای خواهر خوانده اصفهان در حوزه ورزش جانبازان و معلولین برنامه ریزی و برگزار نماییم که از افتخارات هیئت است.

وی ادامه داد: برای اعتلای هیئت در ارزشیابی سالیانه فدراسیون برنامه ریزی کردیم تا جایگاه مان را حفظ و ارتقا دهیم. حضور کمی و کیفی قهرمانان استان در مسابقات جهانی و بین المللی از برنامه های شاخص هیئت بود که به لطف خدا حاصل شد.

رئیس سابق هیئت در پایان گفت: بعد از ۲۰ سال تلاش در این مسیر، وظیفه خود می دانم از تمام ورزشکاران، مسئولین هیئت های شهرستانی، همکارانم در هیئت و کلیه نهادها و سازمان هایی که از ورزش جانبازان و معلولین استان حمایت کردند، تشکر و قدردانی نمایم.

 

عکس: مهدی جانی‌پور

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *