سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی؛

مهدوی نیا: با کسب مجوز اردوها را از تابستان شروع می کنیم/ پیش بینی ۱۵ مرحله اردو تا پارالمپیک

سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی درباره اهداف و برنامه های شاگردانش توضیحاتی داد.

مسعود مهدوی نیا، سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی، در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: پس از شیوع بیماری کرونا، اردوها لغو شد و ملی پوشان مطابق با برنامه ریزی که انجام داده بودیم تمرینات تعادلی، تکنیکی و بدنسازی خود را در منزل پیگیری کردند تا سطح آمادگی جسمانی آنها کاهش پیدا نکند.

وی ادامه داد: درصورتی که شرایط برای تشکیل اردوها مناسب شود، با کسب مجوز از کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون قایقرانی برنامه تمرینی ملی پوشان از ابتدای فصل تابستان در اردوها با رعایت پروتکل های بهداشتی پیگیری می کنیم.

مهدوی نیا افزود: پیش از تعطیلی اردوها، ۷ ملی پوش در تیم حضور داشتند و تنها شهلا بهروزی راد موفق به کسب سهمیه بازی های پارالمپیک شده است و امیدوارم که با افزایش کسب سهمیه، بتوانیم تعداد نمایندگان ایران در پاراقایقرانی را بیشتر کنیم.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: مسابقات قهرمانی جهان مجارستان که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود، از نظر کسب سهمیه و نیز از لحاظ تعیین رنکینگ جهانی و لاین رقابت بهروزی راد در پارالمپیک برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی اظهار داشت: برای حضور موفق در توکیو ۱۵ مرحله اردو پیش بینی کردیم که قرار است این برنامه ریزی را به کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ارائه کنیم و در صورت تائید، اردوها را برگزار کنیم تا تیم ملی ایران با آمادگی کامل راهی مسابقات شود.

مهدوی نیا تصریح کرد: در آغاز اردوها، تمرینات را به صورت سبک برگزار می کنیم تا آمادگی ملی پوشان به زمان قبل از شیوع کرونا برگردد و پس از آن شدت تمرینات را افزایش خواهیم داد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون قایقرانی به دلیل حمایت هایی که از تیم ملی داشتند قدردانی می کنم و امیدوارم با تداوم این حمایت ها شاهد موفقیت های بیشتر ملی پوشان کشورمان در رویدادهای آینده باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *