هدف‌مان افزایش سهمیه های قایقرانی در پارالمپیک است؛

مهدوی‌نیا: ملی‌پوشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت غیر متمرکز تمرین می‌کنند

سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین درباره وضعیت تمرینات ملی پوشان توضیحاتی را ارائه داد.

مسعود مهدوی‌نیا سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا  هفت ملی پوش در اردوهای تیم ملی حضور داشتند اما در حال حاضر شهلا بهروزی‌راد، اسلام جاهدی، مسعود قیصری، امین آغنده، سارا عبدالملکی ۵ ورزشکاری هستند که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرینات خود را به صورت انفرادی و اردوی غیر متمرکز در دریاچه آزادی برگزار می کنند.

وی ادامه داد: رویا سلطانی نیز در زنجان تمرینات تعادلی و تکنیکی را در منزل و نادر عیوضی نیز در بندر انزلی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و از طریق فضای مجازی با آنها در ارتباط هستم و روند آنها را زیر نظر دارم.

مهدوی‌نیا افزود: با توجه به وقفه‌ای که به دلیل شیوع بیماری کرونا برای تمرینات ورزشکاران رخ داد، اکنون فشار تمرینی گذشته را برای آنها قرار ندادیم. البته از نحوه تمرین آنها راضی هستم.

وی عنوان کرد: فاصله ای که به لحاظ بیماری کرونا رخ داد باعث نشد ملی پوشان ما از تمرینات دور بمانند و با تلاشی که کردند، خودشان را به سطح کسب سهمیه نزدیک کردند و امیدوارم که بتوانیم سهمیه‌های بیشتری نسبت به پارالمپیک قبلی کسب کنیم.

مهدوی‌نیا اظهار داشت: در مهرماه مسابقات کاپ جهانی مجارستان برگزار خواهد شد که در صورتی که شرایط از لحاظ بیماری کرونا مناسب باشد و این رویداد انجام شود، شهلا بهروزی راد تحت نظارت کمیته ملی پارالمپیک به عنوان نماینده کشورمان در این رقابت ها حاضر خواهد شد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: رقابت‌های قهرمانی آسیا در پایان سال جاری و مسابقات کسب سهمیه در اواخر اردیبهشت سال آینده در صورت مساعد بودن شرایط دنیا نسبت به بیماری کرونا برگزار خواهد شد که تیم ملی در این رویدادها حضور خواهد داشت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *