بهمن رضایی:

مهمترین دستاورد سال ۹۷ نایب قهرمانی تیم ملی دو و میدانی در بازی های پاراآسیایی بود/ مسابقات قهرمانی کشور سال آینده به منزله انتخابی تیم ملی است

رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین گفت: کسب عنوان نایب قهرمانی بازی های پاراآسیایی جاکارتا مهمترین دستاوردی بود که برای تیم ملی رقم خورد.

بهمن رضایی رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون درباره عملکرد این انجمن در سال ۹۷ بیان کرد: بازی های پاراآسیایی جاکارتا یکی از مهمترین رویدادهایی بود که تیم ملی دو و میدانی در سال ۹۷ با موفقیت پشت سر گذاشت و توانست عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد که این  مهمترین دستاورد سال ۹۷ بود. در این بازی ها با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک توانستیم نفرات بیشتری را نسبت به ادوار گذاشته راهی رقابت ها کنیم و ملی پوشان ما عملکرد موفقی هم در این دوره از بازی ها داشتند و رکوردهای خوبی را به ثبت رساندند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت هایی که از سوی مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک صورت گرفت توانستیم تمام برنامه هایی که در تقویم ورزشی سال ۹۷ پیش بینی کرده بودیم اجرایی کنیم و در کنار حضور تیم ملی در مسابقات بین المللی تونس و فزاع و بازی های پاراآسیایی، رقابت های قهرمانی کشور در رده جوانان و بزرگسالان را برگزار کنیم.

رضایی افزود: در کنار بر پایی رقابت ها، کلاس های آموزشی داوری و مربیگری نیز برگزار شد تا داوران و مربیان با آخرین تغییرات قوانین آشنا شوند و سطح دانش آنها افزایش پیدا کند.

رئیس انجمن دو و میدانی درباره رقابت های سال ۹۸ این رشته عنوان کرد: مسابقات جهانی ۲۰۱۹ آبان ماه سال آینده به میزبانی امارات برگزار می شود که این رقابت ها از لحاظ توزیع سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بسیار اهمیت دارد و تمام تیم ها برای کسب سهمیه راهی این رقابت های می شوند.

وی تصریح کرد: بر همین اساس پس از تعطیلات نوروز ورزشکاران تمرینات غیر متمرکز خود را آغاز می کنند و پس از برگزاری رقابت های قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد اردوهای تیم ملی با حضور نفرات دعوت شده آغاز می شود.

رضایی در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک تشکر می کنم که از انجمن دو و میدانی حمایت کردند تا برنامه هایی را که در نظر داشت اجرایی کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *