ملی پوش والیبال نشسته مردان:

مهم ترین هدفم موفقیت تیم ملی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است

صالحی گفت: مهمترین هدفم موفقیت تیم ملی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و کسب مدال طلا در این رقابت ها است.

رمضان صالحی، ملی پوش والیبال نشسته مردان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: از لحاظ کسب موفقیت های مختلف ورزشی سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیم ملی والیبال نشسته مردان مثل همیشه با زحمات مربیان و تلاش بازیکنان توانست رقابت های سال ۹۷ را با موفقیت پشت سر بگذارد و همدلی و بار فنی بالایی که در تیم ملی وجود دارد باعث درخشیدن تیم ملی والیبال نشسته ایران در مسابقات مختلف شد.

وی درباره هدفش در دنیای حرفه ای ورزش عنوان کرد: در کنار تیم ملی والیبال نشسته قهرمانی های مختلفی را تجربه کردم و توانستم افتخاراتی که آرزوی هر ورزشکاری است را در تیم ملی کسب کنم و در حال حاضر هدفم موفقیت تیم ملی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و کسب مدال طلای این رقابت ها است.

صالحی افزود: در سال جدید رقابت های قهرمانی آسیا را در پیش داریم و به همین منظور هم اردوهای تیم ملی از سال گذشته آغاز شده است و امیدوارم که در این رقابت ها هم بتوانیم روی سکوی قهرمانی قرار بگیریم تا روند موفقیت های تیم ملی ادامه داشته باشد.

ملی پوش والیبال نشسته مردان درباره بهترین اتفاق سال ۹۷ گفت: در سالی که گذشت خوشبختانه توانستیم عنوان های قهرمانی مختلفی را بدست آوریم و به نظرم بهترین اتفاق ایستادن روی سکوی قهرمانی جهان و آسیا در رقابت های هلند و بازی های پاراآسیایی جاکارتا بود.

صالحی درباره سنت های نوروزی بیان کرد: ایام نوروز بهترین فرصت برای رفتن به منزل بزرگترهای فامیل است و من همیشه بعد از اینکه سال جدید آغاز می شود به دیدار پدر و مادرم می روم.

ملی پوش والیبال نشسته در پایان گفت: سال جدید را به مردم کشورم و به خصوص خانواده ورزش جانبازان و معلولین تبریک می گویم و امیدوارم که در سال ۹۸ هم شاهد موفقیت های تیم های ملی کشورمان در رقابت های مختلف باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *