قهرمان دسته ۹۷ کیلوگرم پاراوزنه برداری:

موسوی: حضورم در مسابقات تجدید خاطره بود/ دخترم مشوقم شد

موسوی گفت: پس از سال ها دوری از مسابقات، در بیست و ششمین دوره رقابت های قهرمانی کشور شرکت کردم و حس خوبی از حضور دوباره ام دارم.

سیدحبیب اله موسوی، پارا وزنه بردار دسته ۹۷ کیلو، پس از قهرمانی در رقابت‌های کشوری مردان در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: از سال‌ ۷۲ با رشته وزنه برداری به دنیای ورزش افراد دارای معلولیت وارد شدم و یکسال بعد در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردم و از سال های بعد نیز توانستم در این رقابت ها مدال آوری کنم.

وی ادامه داد: حدود ۱۳ سال عضو تیم ملی بودم و در طول آن مدت مدال های مختلفی را در میادین جهانی کسب کردم. اما از حدود ۱۰ سال پیش از مسابقات فاصله گرفتم و اکنون نیز در مقطع دکتری در رشته فیزیولوژی ورزش مشغول تحصیل و تدریس هستم.

 

با تشویق های دخترم در رقابت‌های امسال حاضر شدم

موسوی افزود: پس از سال ها، با اصرارهای دخترم در این رقابت‌ها حاضر شدم و این تجربه برایم تجدید خاطره بود.

حضور پیشکسوتان باعث افزایش انگیزه جوانان است

موسوی تاکید کرد: حضور پیشکسوتان در این مسابقات باعث افزایش انگیزه برای جوانان است و ما می توانیم به پیشرفت این نسل کمک کنیم تا آنها نیز مسیر موفقیت را طی کنند. اکنون تیم های دنیا در حال آماده سازی هستند و اگر پشتوانه سازی نکنیم از سکوهای قهرمانی دور خواهیم شد.

پارا وزنه بردار در پایان گفت: امیدوارم که در آینده پس از اتمام تحصیلاتم، بتوانم در عرصه مربیگری این رشته فعالیتم را ادامه دهم و به شناسایی و پرورش استعدادهای پارا وزنه برداری کشورم کمک کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *