برای قهرمانی در توکیو تلاش می کنم

نادر مرادی: جای خالی نام سیامند رحمان در فهرست اسامی اردو غم انگیز بود

نادر مرادی، ملی پوش تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین که عنوان قهرمانی پارالمپیک لندن را در کارنامه خود دارد، این روزها، در اولین اردوی آمادگی پس از محدودیت های شدید کرونایی، حاضر شد و بعد از مدت ها همراه سایر وزنه برداران تمرینات خود را در تیم، از سر گرفت.

مرادی به روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: در مدتی که شرایط تهران قرمز بود و محدودیت های کرونایی شدیدی اعمال می شد، با رعایت احتیاط کامل و در محیط قرنطینه تمرین می کردم و به همین دلیل هم افت جسمی و فنی نداشتم.

وی افزود: این اردو در مجموع خوب بود. مربیان تلاش خود را برای بازیابی شرایط فنی و بدنی ملی پوشان کردند. امیدوارم به یاری خدا و با همت ورزشکاران بدون آسیب دیدگی روند رو به رشدی را تا توکیو داشته باشیم.

قهرمان پارالمیپک لندن در دسته ۶۰ کیلوگرم تصریح کرد: تمرینات من مدت هاست که در دسته وزنی ۷۲ کیلوگرم انجام می شود و نسبت به سال ۲۰۱۲ تغییر دسته وزنی داشته ام. حفظ قهرمانی از کسب آن سخت تر است. امیدوارم با تجربه ی این سال ها، در توکیو هم عنوان قهرمانی پارالمپیک را تکرار کنم.

ملی پوش تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان با اشاره به خاطرات فراموش نشدنی مرحوم سیامند رحمان خاطر نشان کرد: نبودن نام او در فهرست اسامی ورزشکاران این اردو غم انگیز بود. به نظرم بزرگ ترین تفاوت رقابت های وزنه برداری توکیو با پارالمپیک های قبل، واقعیت تلخ فقدان سیامند است.

پرینت

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *