نتایج روز اول مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ امارات در بخش جانبازان و معلولین 

نتایج روز اول مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ امارات در بخش جانبازان و معلولین مشخص شد و حامد امیری ملی‌پوش کشورمان در جایگاه نخست رقابت‌ها ایستاد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در نخستین روز  مسابقات جایزه بزرگ امارات، در ماده پرتاب نیزه، کلاس ۵۳/۵۴، حامد امیری با ثبت رکورد ۳۰ متر و ۹۶ سانتی‌متر در جایگاه نخست قرار گرفت و ورزشکارانی از یونان و اسلواکی به ترتیب دوم و سوم شدند. در ماده پرتاب دیسک کلاس ۵۱/۵۲/۵۳، رشید مسجدی با ثبت رکورد ۱۶ متر و ۳۵ سانتی‌متر در جایگاه پنجم ایستاد.

فردا و در ادامه مسابقات، حامد امیری در ماده پرتاب دیسک با حریفان خود به رقابت می‌پردازد.

با تصمیم برگزار کنندگان این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدال نفرات برتر به صورت مجازی صورت می‌گیرد و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده می‌شود.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلام خواهد شد.
گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در کشور امارات برگزار می‌شود.
تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات شرکت کرده است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *