نتایج روز دوم مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ امارات در بخش جانبازان و معلولین

در دومین روز مسابقات و در بخش جانبازان و معلولین، امیری در ماده پرتاب دیسک و صادقیان در ماده دو ۱۰۰ متر، جایگاه دوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در روز دوم از مسابقات جایزه بزرگ امارات، در ماده پرتاب دیسک، کلاس ۵۵/۵۴، حامد امیری با کسب ۸۹۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و نمایندگانی از کشورهای هند و روسیه به ترتیب اول و سوم شدند.

در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس ۳۸، علیرضا صادقیان با ثبت رکورد ۱۱ ثانیه و ۶۶ صدم ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و ورزشکارانی از فرانسه و تایلند مقام اول و سوم این ماده را به خود اختصاص دادند.

فردا و در ادامه رقابت‌ها، حامد امیری، محمدرضا احمدی، اکبر احمدی و علی اصغر جوانمردی در ماده پرتاب وزنه در کلاس های مختلف، محمد فتحی گنجی در ماده پرتاب نیزه با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

با تصمیم برگزار کنندگان این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدال نفرات برتر به صورت مجازی صورت می‌گیرد و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده می‌شود.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلام خواهد شد.

گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور در کشور امارات برگزار می‌شود.

تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات شرکت کرده است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *