عضو تیم ملی فوتبال ۷ نفره‌ی کشورمان:

انتظار داریم مسئولان نگاه ویژه ای به تیم فوتبال ۷ نفره داشته باشند

عضو تیم ملی فوتبال ۷ نفره کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: شرایط مطلوب تیم، آمادگی بالای بازیکنان و تدابیر کادر فنی باعث شده تا انگیزه زیادی برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا _ اقیانوسیه داشته باشیم.
عباس ترابی بازیکن ۲۳ ساله و اراکی تیم فوتبال ۷ نفره ایران ضمن بیان مطلب فوق در خصوص سطح فنی رقابتهای فوتبال آسیا _اقیانوسیه گفت: سطح فنی مسابقات نسبت به بازی های جهانی پایین تر است و ایران رقیب جدی برای قهرمانی دارد. از میان تیم های حاضر در این رقابت‌ها هم فقط استرالیا نسبت به سایر قوی تر است که انشاالله این تیم را هم با تدابیر مربیان و تلاش و همت بازیکنان شکست می دهیم و ضمن کسب مقام قهرمانی مقتدرانه به رقابت‌های جهانی اسپانیا صعود خواهیم کرد.
ترابی که نایب قهرمانی جهان در آرژانتین را هم در کارنامه خود دارد در ادامه می گوید:خوشبختانه اعضای تیم فعلی مثل خانواده در کنار هم هستند و وحدت و همدلی خوبی در تیم حکم فرماست. انشاالله با حمایت مسئولان اردوهای بهتر و بازی های دوستانه بیشتری با تیم های خارجی داشته باشیم تابا آمادگی کامل در مسابقات جهانی اسپانیا حاضر شویم.
ترابی که تا کنون ۲ گل در مسابقات آسیا-اقیانوسیه به ثمر رسانده در ادامه در خصوص احتمال دوباره فوتبال ۷ نفره در پارالمپیک گفت: قطعا اگر دوباره شرایط حضور در پارالمپیک فراهم شود شما شک نکنید که ما دوباره مدال کسب خواهیم کرد و در بهبود جایگاه ایران در جدول رده بندی مدال ها مثمر ثمر خواهیم بود، چرا که فوتبال ۷ نفره ایران همیشه مدال آور بوده است.
وی در پایان گفت :متاسفانه امکانات ما محدود است، توقع داریم مسئولان به فوتبال ۷ نفره توجه بیشتری داشته باشند. الان در همین مسابقات فوتبال آسیا _اقیانوسیه خیلی از تیم ها از نظر فنی از ما پایین تر هستند ولی از لحاظ امکانات از ما بالاتر هستند. ما انتظار داریم همه امکانات ما در سطح ملی باشد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *