با معرفی اعضای جدید،

نخستین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در سال ۹۹ برگزار شد

 

طی احکامی جداگانه از سوی مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و بنا به پیشنهاد سیدمحمد شروین اسبقیان، رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، اعضای جدید هیات رئیسه منصوب شدند.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون، نخستین جلسه‌ی هیئت رئیسه در سال ۹۹، عصر امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه، با حضور احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و عضو افتخاری هیئت رئیسه، اسبقیان، نصیبی و حمیدی رئیس، نایب رئیس و سرپرست دبیر، نصیری سرپرست نایب رئیس بانوان، سیدباقری بازرس و حسین‌پور سرپرست خزانه‌دار فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، اسبقیان با خیر مقدم به میهمانان و اعضا از تلاش‌های محمود خسروی‌وفا در حوزه‌ی ورزش جانبازان و معلولین و نیز روسای قبلی قدردانی کرد، سپس به ارائه‌ی گزارش عملکرد فدراسیون در این سال‌ها و تبیین برنامه های آتی پرداخت.

در ادامه، دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، با ابراز خرسندی از انتخاب اعضای جدید هیئت رئیسه فدراسیون گفت: انتخاب‌های شایسته‌ای صورت گرفته است و اعضای محترم هر کدام از سابقه خوبی برخوردارند که امیدواریم در روند اجرای امور فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین نقش موثری داشته باشند.

بر این اساس، میرجواد نگارنده، وحید قبادی‌دانا، مصطفی مدبر و غفور کارگری به عنوان اعضای هیئت رئیسه جدید فدراسیون معرفی شدند.

فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین ضمن تبریک، برای اعضای جدید هیات رئیسه آرزوی توفیق روزافزون دارد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *