نشست دکتر کاظمی پور با زهرا نعمتی و ساره جوانمردی

سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست های جداگانه با ساره جوانمردی و زهرا نعمتی در خصوص مسائل مختلف مرتبط با ورزش جانبازان و معلولین گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛ ساره جوانمردی ملی پوش تیراندازی ایران و زهرا نعمتی ملی پوش تیر و کمان کشورمان با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر مریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان این وزارتخانه در خصوص مسائل مرتبط با ورزش جانبازان و معلولان به گفتگو پرداختند .

دکتر کاظمی پور پیرامون این جلسه گفت: این دیدارها در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیداری که با قهرمانان و مدال آوران داشتند ‌و به منظور توجه و تمرکز بر مسائل مرتبط با آنها برنامه ریزی شده است .

او‌ تصریح کرد: زهرا نعمتی و ساره جوانمردی دو ورزشکار پرافتخار کشورمان هستند که در سه دوره پیاپی بازی های پارالمپیک، افتخارات قابل توجهی را به ارمغان آوردند و به عنوان ورزشکاران شاخص در جهان مطرح هستند و در رویدادهای معتبر جهانی و آسیایی نیز بارها برای موفقیت ورزش کشورمان نقش آفرینی کردند که توانمندی های فنی و تخصصی همچنین نیروی عزم و اراده جدی آنها قابل ستایش است و می توانند به عنوان الگو مد نظر جوانان قرار داشته باشند.

سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در نشست های جداگانه پای صحبت های این قهرمانان نشستم و برنامه های آینده آنها را دریافت کردم، شکی نیست که وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان خود با محوریت فدراسیون ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد و در این بین زهرا نعمتی و ساره جوانمردی هم با توجه به اهمیت مسابقاتی که پیش رو خواهند داشت، همچنان مورد توجه و حمایت خواهند بود .

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *