سرپرست نایب رئیسی فدراسیون؛

نصیبی: بیمه ورزشکاران در اولویت برنامه های هیئت های استانی قرار گرفت

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون گفت: بیمه شدن ورزشکاران را در شاخص ارزیابی هیئت ها قرار دادیم چرا که سلامت آنها مهم است.

مهدی نصیبی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون در گفتگو با روابط عمومی بیان کرد: با توجه به اهمیت بیمه و اینکه وزارت ورزش و جوانان ورزشکارانی که دارای کارت بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی هستند را در لیست ورزشکاران یک فدراسیون می شناسد، درجلسه ای که با مسئولان فدراسیون برگزار کردیم مقرر شد ۱۰۰ امتیاز برای شاخص ارزیابی عملکرد هیئت های استانی در این زمینه قرار دهیم تا تمام آنها برای بیمه شدن ورزشکاران استان خود ترغیب و تشویق شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۷ ماه از سال گذشته است اما با این وجود به هیئت های استانی بخش نامه فدراسیون پزشکی ورزشی را در خصوص بیمه ورزشکاران ارسال کردیم تا حتی از این زمان هم برای بیمه شدن آنها استفاده کنند و از امتیازی که برای ارزشیابی قرار دادیم استفاده نمایند.

نصیبی افزود: مسابقات و رویدادهای ورزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده است اما ورزشکاران در حال تمرین هستند وبیمه می تواند پشتوانه خوبی برای آنها باشد تا در صورتی که آسیبی دیدند از حمایت آن بهره مند شوند.

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون در پایان گفت: امیدوارم که تمام ورزشکاران در رشته های مختلف سلامت باشند و هرگز گرفتار آسیب دیدگی ورزشی نشوند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *