در جلسه شورای مدیران مطرح شد؛

نگاه حمایتی و یکسان فدراسیون از قهرمانان/ توسعه سیستم های وبینار جهت برگزاری آموزش مجازی

جلسه شورای مدیران فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در جلسه امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه، که با حضور اسبقیان رئیس، نصیبی و نصیری سرپرست نواب رئیس، حمیدی سرپرست دبیری، معاونین و مدیران برگزار شد، روند فعالیت واحد ورزش قهرمانی و همگانی مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا این نشست، گلشنی سرپرست معاون ورزش قهرمانی به ارائه عملکرد و گزارشی از تعداد سهمیه های پارالمپیک و روند حضور تیم های ملی در مسابقات برون مرزی پرداخت.

در ادامه، رئیس فدراسیون به منظور ارتقا اطلاعات بخش ورزش قهرمانی و همگانی، به تهیه نمودار مقایسه ای ورزشکاران جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت و نیز جمع بندی اعداد و ارقام مربوطه تاکید کرد.

اسبقیان همچنین نگاه فدراسیون را از قهرمانان که در تلاش برای ارتقا رکورد خود هستند، حمایتی دانست و گفت: مطابق با نظر متخصصین و کارشناسان خبره ورزشی نباید از حالا درباره عدم موفقیت ورزشکاران درپیشرفتشان مسابقات آینده پیش داوری کنیم.

وی ادامه داد: به صورت عادلانه از ورزشکاران در سطوح مختلف آمادگی حمایت می کنیم. تشویق و ترغیب باعث افزایش انگیزه و تلاش آنها برای انجام تمرین و کسب مدال در میادین بین المللی می شود.

حمیدی سرپرست دبیری در پایان جلسه، در خصوص روند اقدامات صورت گرفته برای برگزاری مراسم نامگذاری سالن وزنه برداری فدراسیون به نام پهلوان فقید سیامند رحمان مطالبی را بیان کرد. همچنین درباره توسعه سیستم وبینار فدراسیون جهت برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت آنلاین گزارشی ارائه داد.

عکس: رضا جوشقانی

پرینت

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *