سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

هدفمان حضور موفق در رقابت های قهرمانی جهان گرجستان است

توکلی گفت: هدفمان کسب بهترین نتیجه در رقابت های گرجستان است تا نخستین گام کسب سهمیه پارالمپیک پاریس را با موفقیت برداریم.

حسین توکلی سرمربی تیم ملی وزنه برداری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: تیم ملی در حال حاضر متشکل از ملی پوشان جوان و با تجربه است و ما به گونه ای برنامه ریزی کردیم که در مسابقات شاهد موفقیت هر دو گروه باشیم.

وی ادامه داد: در این فاصله کم از پارالمپیک توکیو، کار سختی را برای مسابقات قهرمانی جهان گرجستان داشتیم چرا که به تازگی ملی پوشان ما یک رویداد بزرگ را پشت سر گذاشته بودند و در کنار تمرین نیاز به ریکاوری داشتند.

توکلی افزود: هدفمان کسب سهمیه پارالمپیک پاریس و حضور موفق در بازی های پاراآسیایی هانگژو و پارالمپیک ۲۰۲۴ است و امیدوارم در این راستا با ثبت بهترین نتیجه در گرجستان، اولین قدم را محکم برداریم. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در تلاش هستیم تا رکوردهای ملی پوشان را به دور از آسیب دیدگی در شرایط ایده آل نگه داریم و همچنین به منظور پشتوانه سازی تیم ملی، فضا را برای رشد جوانان مهیا سازیم.

توکلی اظهار داشت: در طول این مدت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیم را به لحاظ امکانات و تجهیزات حمایت کردند تا ملی پوشان در بهترین شرایط تمرین کنند و بتوانند برای رویدادهای مختلف آماده شوند که از این جهت از مسئولین تشکر و قدردانی می کنم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در پایان گفت: امیدوارم در مسابقات گرجستان ملی پوشان ما بتوانند در بالاترین سطح خود حاضر شوند و با کسب مدال های خوشرنگ برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *