ملی پوش دو و میدانی جانبازان و معلولین:

هدفم افتخار آفرینی برای کاروان ایران در پارالمپیک است / حضورم در تیم ملی انگیزه ای برای جوانان استانم شده است

پاپی گفت: پنج سال است که در تیم ملی حضور دارم و توکیو اولین تجربه پارالمپیکی ام است.

امان اله پاپی ملی پوش دو و میدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در این آخرین روزهای اردوی آمادگی، تمریناتم را به خوبی زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام می‌دهم. از شرایطم راضی هستم و امیدوارم بتوانم در ماده پرتاب نیزه برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

وی ادامه داد: نزدیک به پنج سال است که در تیم ملی حضور دارم و در این مدت در رقابت های مختلف بین المللی شرکت کردم اما توکیو اولین تجربه پارالمپیکی ام است.

پاپی افزود: هر ورزشکاری می خواهد در پارالمپیک بهترین نتیجه را کسب کند، من نیز از این موضوع مستثنی نیستم و تمام تلاشم را برای ثبت بهترین رکورد در این رویداد به کار می گیرم.

ملی پوش پرتاب نیزه عنوان کرد: حضورم در تیم ملی و کسب مدال‌ در مسابقات بین المللی روی اطرافیانم تاثیرات مثبت زیادی داشته و برای آنها ایجاد انگیزه کرده است. در زمان تمریناتم افراد نوجوان و جوان زیادی شاهد فعالیتم هستند و خوشبختانه توانستم انگیزه ای برای آنها باشم.

وی اظهار داشت: از حریفانم شناخت خوبی دارم و این کمک بزرگی است تا با آمادگی راهی رقابت ها شوم. البته ورزش قابل پیش بینی نیست و همه موارد بستگی به روز مسابقه دارد.

ملی پوش دو و میدانی در پایان ضمن تشکر از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون و مربیان تیم ملی، گفت: لحظه اهتزاز پرچم ایران در پارالمپیک غرور آفرین است و امیدوارم در توکیو تمام ملی پوشان ما بتوانند با کسب مدال‌های خوشرنگ این لحظه را تجربه کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *