آشوری: 

هدف از برگزاری جام حذفی شناسایی استعدادهای والیبال نشسته است

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: هدف ما از برگزاری رقابت های جام حذفی شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی تیم ملی است.

مهدی آشوری رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: آئین نامه رقابت های جام حذفی به هیئت های استانی ارسال شد و تمام استان ها تا پایان خردادماه فرصت دارند یک تیم را برای حضور در رقابت های جام حذفی به عنوان نماینده معرفی کنند.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این مسابقات شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی تیم ملی است و همچنین می خواهیم تا ورزشکاران ما در ۶ ماه ابتدایی سال از دور مسابقات دور نمانند و با حضور در جام حذفی آمادگی خود را حفظ کنند.

آشوری تصریح کرد: رقابت های جام حذفی از تیر ماه آغاز می شود و تا شهریور ماه و پیش از شروع مسابقات لیگ ادامه خواهد داشت تا تمام بازیکنان والیبال نشسته با حضور در این رقابت ها آمادگی خود را حفظ کنند.

وی افزود: ورزشکارانی که به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا زمانی که ۴ تیم نهایی از جام حذفی مشخص نشدند اجازه بازی برای تیمی را ندارند و زمانی که ۴ تیم نهایی شد، ملی پوشان می توانند برای تیم های باشگاهی که قرار است به جمع این ۴ تیم اضافه شود بازی کنند.

آشوری عنوان کرد: هر بازیکنی باید برای استان خود بازی کند و مانند رقابت های لیگ اجازه ندارد باری تیم استانی دیگر بازی کند و تیم ها باید از بازیکنان بومی خود استفاده کنند.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: برگزاری مسابقات جام حذفی در ابتدا نیمه اول سال باعث می شود تا سطح آمادگی ورزشکاران کاهش پیدا نکند و بازیکنان مدام در رقابت های مختلف حاضر شوند و همچنین کادر فنی تیم ملی ارزیابی بهتری از وضعیت ورزشکاران داشته باشند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *