سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره:

هدف ما کسب عنوان قهرمانی مسابقات جهانی اسپانیا است

روزبهانی گفت: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا است و برای رسیدن به آن تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.

علی روزبهانی، سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات جهانی اسپانیا است و تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران روی سکوی قهرمانی جهان بایستد. تیم ما در مسابقات آسیا و اقیانوسیه توانست قهرمان شود و امیدوارم که در مسابقات جهانی اسپانیا هم بتوانیم با عملکردی درخشان این عنوان را بدست آوریم.

وی ادامه داد: در مسابقات جهانی اسپانیا ۱۶ تیم حضور دارند که در ۴ گروه چهار تیمی به رقابت می پردازند و ما در مرحله گروهی با تیم های فنلاند، ایرلند و آمریکا هم گروه هستیم که گروه چندان سختی نیست و درمراحل بعدی تیم ها از لحاظ فنی قوی تر می شوند.

روزبهانی درباره اردوهای آمادگی تیم ملی گفت: اولین مرحله اردو آمادگی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا شروع شده است که در ابتدا ۱۹ بازیکن را به اردو دعوت کردیم که بعد از ۳ روز بررسی عملکرد آنها و تایید کلاسبندی، ۱۱ نفر در اردو باقی می مانند و پس از آن در همین مرحله ۹ نفر از ملی پوشانی که در مسابقات کیش حضور داشتند وارد اردو می شوند و در نهایت اردو با این ۲۰ بازیکن ادامه خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی در پایان عنوان کرد: طبق پیش بینی که انجام دادیم در اردیبهشت و خرداد هم چند مرحله اردو برگزار خواهیم کرد تا تیم با آمادگی کامل تیرماه عازم مسابقات جهانی شود. خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی تیم تمام توان خود را به کار گرفته اند تا در این دوره از رقابت ها موفق باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *