رنکینگ جدید فدراسیون جهانی اعلام شد:

هوگوپوشان پاراتکواندو کشورمان در جمع برترین‌های جهان

رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه “می” سال ۲۰۲۰ از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و هوگوپوشان کشورمان جایگاه خود را در میان برترین‌های جهان تداوم بخشیدند.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه “می” از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

“مهتاب نبوی” نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان در وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) با ۸۲٫۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست جهان قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42 ) با ۲۰۸٫۵۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس (K44 ) با ۵۰٫۳۴ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد.

“محمدرضا شعبانی” نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۸۳٫۵۳ امتیاز در رده ششم قرار گرفت و “مهدی کردلو” دیگر هوگوپوش این وزن با ۱۰٫۹۸ امتیاز در جایگاه چهاردهم ایستاد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) نیز با ۱۹۱٫۳۰ امتیاز به صدرنشینی خود تداوم بخشید. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۱۰۶٫۵۰ امتیاز همچنان در رده دوم جهان قرار دارد.

“مهدی پوررهنما” پاراتکواندوکار وزن ۷۵- کیلوگرم (K44 ) با ۱۹۱٫۴۸ امتیاز در رده سوم ایستاد. “محمود جعفرزاده” نیز با ۵۱٫۵۴ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفت. “علیرضا بخت” در این وزن نیز در جایگاه چهل و هفتم ایستاد.

“اصغر عزیزی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۴۷٫۱۸ امتیاز همچنان در جایگاه پنجم قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۰٫۳۸ امتیاز در رده چهاردهم ایستاد. “محسن عبدی” در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را به خود اختصاص داد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *