با معرفی اداره کل تربیت بدنی استان یزد،

هیات ورزش های جانبازان و معلولین، هیات برتر ورزشی یزد در سال ۹۶ شناخته شد

با معرفی اداره کل تربیت بدنی یزد، هیات ورزش های جانبازان و معلولین، هیات شمشیربازی و هیات همگانی به ترتیب به عنوان هیات های برتر این استان معرفی شدند.

سیدکاظم حسینی، دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولین یزد با اعلام این خبر گفت: اداره کل تربیت بدنی استان با بررسی شاخص های ورزشی و روابط عمومی و پس از کارشناسی فعالیت های ورزشی در سال ۱۳۹۶، هیات ورزش های جانبازان و معلولین را هیات برتر استان معرفی کرد.

حسینی با اشاره به سابقه همکاری خود با هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان یزد از سال ۱۳۸۱، تاکید کرد: در طول پانزده سال گذشته تلاش ما همواره بر رشد کیفی و کمی رشته های ورزش جانبازان و معلولین در سطح استان و شهرستان های تابعه بوده که در همین راستا نیز ۶ شهرستان در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: با فعالیت ورزشی در در ۹ رشته آقایان و ۸ رشته بانوان، در سال ۱۳۹۶ موفق به پرورش ۱۳ ملی پوش در دو بخش جوانان و بزرگسالان شدیم.

مدیر روابط عمومی هیات یزد گفت: در حوزه ارتباطات و خبر تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی به مخاطبین خود، سازمان های مرتبط و نیز عموم مردم کرده ایم و پاسخگویی را اولویت کاری خود می دانیم.

سیدکاظم حسینی در پایان ضمن تشکر از دکتر عطابخش، رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین یزد و سایر همکاران خود در سالی که گذشت، خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ نیز همچون سنوات گذشته با عزم راسخ به انجام رسالت سازمانی خود خواهیم پرداخت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *