مدیر کل ورزش و جوانان لرستان :

ورزشکارهای معلول لرستانی افتخارات زیادی در رقابت های برون مرزی  کسب کرده‌اند

۱۲ ورزشکار، داور و مربی لرستانی به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اعزام خواهند شد.

در مراسم بدرقه ملی پوشان لرستانی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیر کل بهزیستی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران،  مدیرکل و معاونان ورزش و جوانان لرستان، سرپرست مدیریت بحران استان، روسای هیئت جانبازان و معلولین و هیئت نابینایان و کم بینایان و روسای چند هیأت ورزشی، افراد اعزامی به جاکارتا، اهالی ورزش، اصحاب رسانه  برگزار شد.

علی‌ یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در این مراسم گفت: ۲۰ نفر اعزامی به بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا داشته‌ایم که آمار بی‌سابقه‌ای است.

وی ادامه داد: ورزشکارهای معلول و کم‌بینای لرستانی در چند رشته ظرفیت‌های خوبی دارند و همواره در میادین مهم بین‌المللی افتخارات زیادی کسب کرده‌اند.

عزیزپور با اشاره به اینکه از چهار ماه گذشته به هر ورزشکاری که جواز حضور در جاکارتا را کسب کرده، ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان داده‌ایم، افزود: شاید این مبلغ کم باشد اما بخش خصوصی قوی در استان نداریم و از این موضوع ناراحت هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: محسن کاییدی، هادی کاییدی، سجاد محمدیان، فرزاد سپه‌وند، حامد امیری، عارف بهاروند، فرشته مرادی‌مقدم و معصومه خدابخشی به عنوان ورزشکار معلول، مصطفی بهرامی مربی دو و میدانی، مهدی آقاجانی داور بسکتبال با ویلچر، بهزاد عزیزی و مسعود حیدری هم به‌عنوان پرتاب‌گر دو و میدانی در بخش نابینایان و کم‌بینایان راهی این دوره از رقابت‌ها خواهند شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *