مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا -اقیانوسیه، کیش ۲۰۱۸:

اردن با شکست تایلند به مقام سوم دست یافت

تیم فوتبال هفت نفره اردن با پیروزی مقابل تایلند به مقام سوم مسابقات قهرمانی آسیا _اقیانوسیه دست یافت.

در نخستین دیدار از روز ششم (پایانی) رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا – اقیانوسیه در جزیره کیش، از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) تیم‌های تایلند و اردن برابر هم به میدان رفتند که در پایان تیم اردن، با نتیجه۸ بر۲ به برتری رسید. در این دیدار که قضاوت آن بر عهده امید سعیدفر با کمک های مهدی جعفری و مهدی راعی بود نیمه نخست آن با نتیجه ۶ بر صفر به سود اردن پایان یافت. تایلند و اردن در شرایطی به مصاف هم رفتند که هر دو تیم قبل از این دیدار سه امتیاز داشتند و نتیجه این دیدار تکلیف تیم سوم این مسابقات را مشخص می کرد.
اردن با کسب سه امتیاز این دیدار ۶ امتیازی شد و به مقام سوم دست یافت و تایلند با سه امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. کره جنوبی تنها تیم بدون امتیاز این رقابت‌ها بود که در رده پنجم (آخر) ایستاد.
در دومین دیدار روز ششم (پایانی) این رقابت‌ها عصر امروز (پنجشنبه) ایران و استرالیا از ساعت ۱۸ برای کسب مقام قهرمانی مقابل هم قرار خواهند گرفت.
رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا – اقیانوسیه از روز شنبه به میزبانی جزیره کیش آغاز شده است وامروز(پنجشنبه) با معرفی تیم قهرمان به پایان می‌رسد. طبق اعلام مسئول برگزاری این رقابت‌ها، دو تیم نخست این مسابقات جواز حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ اسپانیا را کسب می‌کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *