پایان کار تیم ملی جانبازان و معلولین با ۶ مدال رنگارنگ در مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ امارات

رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ فزاع امروز در کشور امارات پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، امروز شنبه ٢۵ بهمن ماه، در آخرین روز این رقابت‌ها و ماده پرتاب نیزه، کلاس ۳۴، سعید افروز با ثبت رکورد ۳۴ متر و ۹۷ سانتی‌متر در جایگاه دوم قرار گرفت و نمایندگانی از کلمبیا و مصر به ترتیب اول و سوم شدند.

همچنین در سومین روز این رقابت‌ها، حامد امیری در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۴ با ثبت رکورد ۹ متر ۶۸ سانتی متر موفق به کسب نشان طلا شد و بدین ترتیب جمع مدال‌های خود را به دوطلا و یک نقره رساند. در این ماده ورزشکارانی از یونان و امارات به ترتیب در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم ملی کشورمان در بخش جانبازان و معلولین موفق به کسب ۶ مدال به شرح زیر شد:

دو طلا و یک نقره (حامد امیری)

سه نقره (سعید افروز، علی اصغر جوانمردی و علیرضا صادقیان)

با تصمیم برگزارکنندگان در این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدال نفرات برتر به صورت مجازی صورت گرفت و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده شد.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلام خواهد شد.

گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ فزاع ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در کشور امارات برگزار شد.

تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی و با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات حضور داشت و عصر فردا یکشنبه ۲۶ بهمن به کشور باز می‌گردد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *