رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولین:

پرداختی به موقع وزارت ورزش و جوانان باعث ایجاد آرامش و ارتقا شرایط فنی ورزشکاران شده است/ واکسیناسیون اعتماد به نفس ورزشکاران را بالابرد

اسبقیان گفت: واریز اعتبار دو ماه ابتدایی سال ١۴٠٠ باعث ایجاد آرامش، افزایش انگیزه و ارتقا شرایط فنی ورزشکاران و تیم های ملی در سال المپیک و پارالمپیک شده است.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اسبقیان رئیس فدراسیون اقدام وزارت ورزش و جوانان در واریز اعتبارات دو ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ به فدراسیون ها را مدبرانه و مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: این اقدام به موقع سبب خواهد شد که فدراسیون ها در سال المپیک و پارالمپیک با آرامش بیشتری برنامه های آمادگی خود را سپری کنند و شرایط بسیار بهتری برای ارتقا آمادگی ورزشکاران برای حضور در آوردگاه مهم المپیک و پارالمپیک داشته باشند. این امر مهم به استمرار فضای همدلی و نشاط در ورزش کشور کمک می کند .

رئیس فدراسیون آغاز واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: این اقدام خوب افزایش اعتماد به نفس ملی پوشان کاروان های ورزشی ایران را به دنبال خواهد داشت تا با شرایط روحی و روانی بهتری آماده افتخار آفرینی برای ایران اسلامی شوند .

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *