پورمیرزایی: تغییر محل برگزاری اردو برای روحیه ورزشکاران خوب بود

منصور پورمیرزایی، عضو تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین گفت: با توجه به شرایط کرونا، محدودیت های آن و قرنطینه، تغییر محل برگزاری اردو برای روحیه ورزشکاران خوب بود.

ملی پوش دسته فوق سنگین کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: وزنه برداری به ویژه در سطح پارالمپیک رشته ای ست که تعطیلی ندارد و در این مدت پیش از برگزاری اردوهای تیم ملی همه ی ما تمرینات خود را به صورت انفرادی با رعایت پروتکل ها انجام می دادیم تا افت جسمانی و رکوردی نداشته باشیم.

پورمیرزایی ادامه داد: خاصیت اردوی تیم ملی دور هم جمع شدن ملی پوشان، انتقال انرژی مثبت به یکدیگر و تمرین حضوری با نظارت مستقیم کادر فنی بر تکنیک ها، نقاط قوت و ضعف است که در این دو اردو اتفاق افتاد و تأثیر بهتری بر آماده سازی ما گذاشت. اردوی قبل که در تهران برگزار شد فرصتی برای ارزیابی وضعیت ما و رکوردها بعد از چند ماه بود و اما این اردو که به میزبانی کیش در حال برگزاری است شرایط آب و هوایی بهتری داریم و این تغییر محیط هم در روحیه ما مسلما اثر مثبتی دارد.

نایب قهرمان رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ قزقستان درباره شرایط فنی خود تا زمان پارالمپیک توکیو تأکید کرد: از شرایط خودم با توجه به زمانی که تا برگزاری بازی ها باقی مانده راضی هستم و نمی شود که در حال حاضر در پیک آمادگی قرار بگیرم، کم کم تا اوایل سال آینده به درصد آمادگی ام اضافه خواهد شد.

منصور پورمیرزایی در پایان با اشاره به اولین حضورش در پارالمپیک گفت: نهایت آرزوی ورزشکاران المپیک و پارالمپیک است و من هم سال ها همین آرزو را داشتم اما قانون حضور فقط یک ورزشکار در هر دسته وزنی مانع حضور همزمان من و زنده یاد سیامند رحمان می شد و از سوی ایران این درخواست هم مطرح شده بود. هیچ وقت تصور نمی کردم چنین سرنوشتی برای ما رقم بخورد. من منتظر تغییر قوانین بودم اما عاقبت، با رفتن سیامند اتفاقی شد که هنوز هم باورش سخت است. امیدوارم بتوانم در توکیو مدال این وزن را همچون همیشه به نام ایران ثبت کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *