پیام تبریک دکتر علی نژاد در پی تاریخ سازی کاروان سردار دل ها در بازیهای پارالمپیک توکیو

معاون توسعه ورزش‌قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب نتیجه تاریخی کاروان ایران در بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام دکترمهدی علی نژاد به این شرح است:

بِسم الله الرحمن الرحیم

غیور مردان و شیر زنان جانباز و معلول ایران؛ با ارج نهادن بر تلاش تحسین برانگیز یکایک شما عزیزان و کسب ۲۴ مدال ارزشمند در توکیو ۲۰۲۰، ثبت بهترین عملکرد تاریخ ورزش ایران در ادوار بازی های پارالمپیک را صمیمانه تبریک می گویم.

بی تردید حضور مبتنی بر کیفیت گرایی کاروان سردار دل ها در این دوره از بازی ها و تصاحب ۱۲ مدال طلا، ۱۱ نقره و یک نشان برنز، ثمره مدیریت منسجم کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون های جانبازان معلولین، تکواندو، تیر و کمان، نابینایان و کم بینایان و نیز تدبیر مربیان و از خودگذشتگی ورزشکاران شریف ایران است؛ ثمره ای که بار مسئولیت متولیان و مدیران ورزش کشور را بیش از پیش می کند.

از خداوند متعال توفیق روز افزون شما عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم و ان شاءالله که همچنان در مسیر سربلندی ایران اسلامی، زیر سایه الطاف حق تعالی موید باشید.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *