پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان به مدال آوران جدید کاروان ورزشی سردار دلها

دکتر سید حمید سجادی در پیامی افتخار آفرینی ورزشکاران کاروان سردار دلها در هفتمین روز از بازی های پارالمپیک توکیو را که با دو مدال طلا و یک مدال نقره همراه بود، تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ متن پیام تبریک دکتر سید حمید سجادی بابت دو مدال طلای هاشمیه متقیان و ساره جوانمردی همچنین مدال نقره ی رمضان بیابانی که در هفتمین روز از بازی های پارالمپیک توکیو به ارمغان آمد،به شرح زیر است :

بِسْم الله الرحمن الرحیم

خدا را شاکرم که ورزشکاران با اراده ی کاروان پرافتخار سردار دلها همچنان بازی های پارالمپیک توکیو را با مدال آوری و شاد کردن دل ملت ادامه
می دهند.

مدال طلای بانوی گرانقدر هاشمیه متقیان که اولین طلای بانوان ایران در تاریخ مسابقات دوومیدانی بازی های پارالمپیک بود، بسیار ارزشمند است .

مدال طلای بانوی پرتلاش و افتخارآفرین ساره جوانمردی در مسابقات تپانچه ١٠ متر غرور آفرین است تا همچنان در جهان پرافتخار باشد .

رمضان بیابانی عزیز در یک تلاش موفقیت آمیز حریفان قدری را پشت سرگذاشت و مدال نقره ارزشمندی به جمع مدال های کاروان ایران اضافه کرد .

به تک تک مدال آوران ، مسئولان کمیته ملی پارالمپیک ، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، کادر فنی و سرپرستی ، خانواده قهرمانان و مردم ورزش دوست ایران تبریک می گویم و تلاش همه ی اعضای کاروان را ستایش می کنم .
سلامت و سربلند باشید .

سید حمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *