ملی‌پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین؛

کاییدی: معتقدم خواستن توانستن است/ آرزوی ورزشی‌ام ایستادن بر سکوی پارالمپیک است

ملی‌پوش دو و میدانی جانبازان و معلولین از اهداف و آرزوهای ورزشی خود گفت.

هادی کاییدی ملی‌پوش پارا دو و میدانی کشورمان در گفتگو با وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: از همان ابتدای فعالیتم در ورزش، دوومیدانی را انتخاب کردم و با عضویت در تیم ملی جوانان در رقابت‌های مختلف جهانی و بین‌المللی برای کشورم افتخار آفرینی کردم و پس از آن به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطم خیلی امیدوار نبودم اما خانواده‌ام با حمایت‌هایی که کردند انگیزه‌ام برای حضور در دنیای ورزش بیشتر شد و اکنون به جایی رسیدم که بدون آن نمی‌توانم زندگی کنم.

کاییدی افزود: معلولیت مانعی برای رسیدن به موفقیت نیست. معتقدم خواستن توانستن است و افراد دارای معلولیت می‌توانند با ورود به دنیای ورزش انگیزه و روحیه‌ی خود را ارتقا دهند و برای کشور افتخار آفرینی کنند.

ملی پوش پارادوومیدانی عنوان کرد: بزرگترین آرزوی ورزشی‌ام کسب مدال پارالمپیک است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا به این آرزو رنگ واقعیت بدهم و زحمات خانواده و مربیانم را جبران کنم.

وی اظهار داشت: از زمانی که توانستم در مسابقات مختلف در رده جوانان مدال‌های خوش‌رنگی کسب کنم، دیدگاه اطرافیان نسبت به توانایی‌های افراد دارای معلولیت تغییر کرد و حتی برخی از افراد انگیزه گرفتند و وارد دنیای ورزش شدند و به صورت مستمر تمرین می‌کنند.

ملی پوش پارادوومیدانی در پایان گفت: روزی که از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کنم باز هم ورزش را ادامه می‌دهم چرا که باعث حفظ روحیه و انگیزه‌ام می‌شود. به همین دلیل به تمام افراد دارای معلولیت پیشنهاد می‌کنم که ورزش را در برنامه‌ی زندگی خود قرار دهند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *