نقی مهدوی:

کسب جایگاه دوم گروه الف هیئت های جانبازان و معلولین حاصل همدلی در استان مازندران است

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین مازندران گفت: کسب جایگاه دومی در گروه الف کشوری حاصل همدلی در سطح استان است.

نقی مهدوی، رئیس هیئت مازندران، به روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: ایستادن در جایگاه دوم گروه الف کشوری حاصل همدلی و همکاری در سطح پرسنل استان و هیئت ها در شهرستان های تابعه است.

مهدوی تاکید کرد: در ارزشیابی سال ۹۶ به طور مشترک با خراسان رضوی در جایگاه سوم قرار گرفتیم اما در سال گذشته با افزایش فعالیت ها و برنامه ریزی منسجم تر توانستیم در گروه الف، یک پله صعود کنیم و در میان هیئت ها، عنوان دومی را به مازندران اختصاص دهیم.

وی افزود: در سال ۱۳۹۷، ما علاوه بر حضور پررنگ در رقابت های باشگاهی و کشوری، مدال های رنگارنگی را در مسابقات برون مرزی کسب کردیم. دستاورد یک ساله ی ما ۱۸ مدال در خارج از مرزهای ایران بود. مازندران ۹ ورزشکار، ۲ مربی و یک داور به جاکارتا اعزام کرد که پنج طلا و یک برنز به دست آوردند.

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین مازندران ادامه داد: حضور ۲۷ ملی پوش در اردوهای مختلف تیم های ملی یکی از نقاط قوت استان ما در سال ۹۷ بود که با تلاش ها و پیگیری های هیئت، موفق شدیم مراسم تجلیل از قهرمانان را نیز به خوبی برگزاری کنیم. همچنین در کنار توجه به ورزش قهرمانی، از آموزش و ورزش همگانی غافل نبودیم و در این دو حوزه نیز فعالیت های زیادی کردیم که گزارش و مستندات آن را به صورت مشروح به فدراسیون ارائه دادیم.

نقی مهدوی در پایان گفت: در سالی که گذشت، همکاران و حامیان مالی ورزش جانبازان و معلولین مازندران را به خوبی یاری کردند. همچنین اداره کل بهزیستی، سازمان آموزش و پرورش استثنایی، اداره کل ورزش و صدا وسیمای استان با ما همراه بودند که از همگی سپاسگزاریم و امیدوارم در سال جاری نیز بتوانیم با همکاری و انسجام عملکرد موفقی داشته باشیم.

هیئت ورزش های جانبازان و معلولین مازندران در بررسی عملکرد کشوری هیئت های استانی سال ۹۷ موفق شد با ۸۵۵ امتیاز، رتبه دوم را در میان استان های گروه الف بدست آورد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *