رقابت های جهانی پاراتیروکمان 2019 – هلند؛

کمانداران ایران با کسب ۸ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ به کار خود پایان دادند

تیم ملی تیروکمان جانبازان و معلولین کشورمان در رقابت های جهانی موفق به کسب ۸ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، در این رقابت ها پوریا جلالی پور، اصغر زارعی نژاد و زهرا نعمتی ، ۳ سهمیه انفرادی در بخش ریکرو بدست آوردند و طبق آیین نامه راهنمای انتخاب ورزشکاران که پیش از این در وب سایت کمیته منتشر شده بود، کمیته پارالمپیک ایران در بخش میکس ریکرو نیز می تواند در خواست یک سهمیه کند.

در بخش کامپوند نیز علی سینا منشازاده، رمضان بیابانی و راضیه شیرمحمدی ۳ سهمیه انفرادی کسب کردند و یک سهمیه میکس کامپوند نیز رهاورد تلاش ورزشکاران کشورمان در این بخش است.

بر این اساس تیم ایران که با ترکیب زهرا نعمتی، راضیه شیرمحمدی، علی سینا منشا زاده، هادی نوری، رمضان بیابانی، غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور، اصغر زارعی نژاد ، مجید کاکوش و محمد رضا زندی در این رقابت ها حضور یافت و موفق به کسب یک نشان تیمی در بخش کامپوند مردان و ۸ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ( ۶ سهمیه انفرادی و ۲ سهمیه میکس) شد.

رقابت های جهانی تیراندازی با کمان هلند اولین گام کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ بود که بیشترین تعداد سهمیه نیز در این مسابقات توزیع شد و نمایندگان کشورمان هنوز برای کسب سهمیه در رویدادهای آتی فرصت دارند.

گفتنی است تیم ملی پاراتیروکمان کشورمان فردا، سه شنبه، ۲۱ خرداد ماه به میهن بازمی گردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *