معاون ورزش قهرمانی و همگانی فدراسیون خبر داد:

گلشنی: از ورزشکاران حمایت می کنیم/ ارسال تجهیزات برای ملی پوشان شانس مدال طلا در پارالمپیک

معاون ورزش قهرمانی و همگانی فدراسیون درباره حمایت از ورزشکاران پارالمپیکی توضیحاتی را ارائه داد.

محمدرضا گلشنی معاون ورزش قهرمانی و همگانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: بر اساس مصوبه ستاد توکیو ۲۰۲۰ و مجوزهای صادر شده از سوی ستاد عالی پیشگیری از بیماری کرونا، ورزشکاران رشته های انفرادی که شانس کسب مدال طلا هستند به صورت غیر متمرکز در استان های خود تمرینات شان را زیر نظر کادر فنی تیم های ملی پیگیری می کنند که نتایج فعالیت آنها به صورت هفتگی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: به منظور تجهیز ورزشکاران، مقرر گردید بر اساس مصوبات ستاد بازی های پارالمپیک۲۰۲۰، ملی پوشانی که شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک را دارند از نظر وسایل ورزشی مورد حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک قرار گیرند.

گلشنی تصریح کرد: بر همین اساس تجهیزات نیاز ساره جوانمردی ملی پوش پاراتیراندازی، حامد امیری ملی پوش پارادوومیدانی، سیدحامد صلحی پور و روح اله رستمی ملی پوشان پارا وزنه برداری بررسی شده و برای آنها ارسال خواهد شد.

معاون ورزش قهرمانی و همگانی در پایان گفت: درباره حمایت دیگر ورزشکارانی که شانس کسب مدال نقره و برنز هستند، منتظر تصمیم و پاسخ کمیته ملی پارالمپیک هستیم تا اقدامات لازم را بر اساس مصوبات اتخاذ کنیم. ورزشکاران به صورت غیر متمرکز در حال تمرین می باشند و کلیه موارد تحت نظارت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *